ISEO STYLOS SMART 

کارت خوان هوشمند Stylos Smart می‌توانند با استفاده از یک گوشی هوشمند یا یک تبلت مجهز به بلوتوث به آسانی مدیریت شوند. همچنین امکان استفاده از مجوزهای RFID مانند کارت‌ها، تگ‌ها، و دستبندهای هوشمند برای باز کردن در وجود دارد. با استفاده از اپلیکیشن رایگان ISEO Argo برای دستگاه‌های اندروید و ios،  برنامه‌ریزی بسیار ساده و کاربرپسند است و در هر زمان می‌توان ابزارهای جدید برای گشودن در اضافه کرد، رویدادها را مشاهده و مجوزهای گم شده یا دزدیده شده را حذف کرد. همچنین با اپلیکیشن Argo امکان به روزرسانی نرم افزار سیستم با استفاده از بلوتوث وجود دارد.

عملکرد های اصلی
  • مدیریت مجوزهای دسترسی خاص از طریق اپلیکیشن ARGO
  • فعالسازی با تشخیص کارت RFID و گوشی‌های همراه RFID
  • رمزخوان مجوز RFID با استانداردهای چندگانه ۱۳.۵۶Mhz
  • ارتباط رمزگذاری شده بلوتوثی: از طریق AES 128
  • ساعت زمان واقعی (RTC) / تقویم
  • امکان ضبط ۱۰۰۰رخداد آخر
  • قابلیت ذخیره تا ۳۰۰کاربر

ISEO STYLOS KEYPAD

ISEO STYLOS LED

_

گالری تصاویر

راهکاری ساده، کاربردی و یکپارچه

در ترکیب با فعال کننده (actuator) قفل‌های الکتریکی ISEO، سیستم Stylos Smart امکان کنترل هر دستگاه برقی الکتریکی برای مدیریت ورودی‌ها را در اختیار دارد؛ قفل­های الکتریکی و الکترونیکی، در­ها و دروازه­های اتوماتیک، آسانسورها، در­های یک تکه چرخان (Tilting doors)، در­های پارکینگ، تجهیزات خانگی برای کنترل سیستم‌های تکنولوژیکی و غیره. Stylos Smart LED برای نصب داخلی با IP54 و قطعات الکترونیک آن بورد، مناسب برای همه کاربردهای داخلی است که در معرض شرایط آب و هوایی قرار ندارد، نسخه مناسب برای نصب در فضاهای باز با ماژول رمزخوانی IP66 و یک دستگاه کنترل مجزا طراحی شده است.

 

تکنولوژی و طراحی ایتالیایی

Stylos Smart شامل رنج رمزخوان‌های مجوز مطابق با استانداردهای گوناگون ISO 14443A/B است که می‌تواند با کارت‌های ISEO و تگ‌های کاملا معمول RFID مورد استفاده قرار گیرد؛ این سیستم که به رابط بلوتوث اسمارت LE 4.0 مجهز است می‌تواند با هر دستگاه گوشی تلفن هوشمند دارای تکنولوژی بلوتوث ارتباط برقرار نماید. رنج محصولات Stylos Smart از دو ورژن تشکیل شده است تا نیازهای امنیتی، عملکردی، و نصبی را برای درهای خانگی، تجاری و اماکن اقامتی برآورده سازد.

_

گالری ویدئو

دانلود کاتالوگ فارسی کارت خوان استایلوس 

_

اپلیکیشن ARGO

گزارش گیری از رخدادها

مدیران و مالکان می توانند برای هر درب ۱۰۰۰ رویداد آخر را دریافت و از طریق ایمیل گزارش کنند.

مدیریت فهرست کاربران

مدیران می‌توانند حق دسترسی کاربران به درب‌ها را فقط با اپلیکیشن Argo و بدون نیاز به نرم‌افزار جانبی مدیریت کنند. همچنین فهرست کاربران می‌تواند از یک درب به درب دیگر منتقل شود و تا ۳۰۰ کاربر می‌توان اضافه یا حذف نمود.

روش های کنترل دسترسی

با استفاده از سیستم‌های کنترل دسترسی هوشمند می‌توانید از کارت‌، تگ، گوشی و ساعت هوشمند به عنوان کلید درب استفاده کنید.

باز کردن درب از راه دور

تکنولوژي بلوتوث اسمارت به شما این امکان را می‌دهد که درب‌ها را از فاصله ۱۰متری با گوشی هوشمند خود باز کنید که به عنوان یک کنترلر از راه دور برای باز کردن درب عمل می‌کند.

ارتقای رایگان اپلیکیشن Argo

اپلیکیشن بروز رسانی شده به صورت خودکار از طریق گوشی هوشمند بر روی محصول نصب می‌شود و به این ترتیب همیشه می‌توانید از قابلیت‌های جدید نرم‌افزار بهره‌مند شوید و از سرمایه‌گذاری‌ خود بر روی محصولاتتان محافظت کنید.

قابلیت به اشتراک گذاری کلید

با استفاده از این قابلیت می‌توان برای کاربری که قبلاً در سیستم تعریف نشده، دسترسی تعریف کرد. بدین صورت که اپلیکیشن کدی را در اختیار مدیر و یا مالک دستگاه قرار می‌دهد و کاربر جدید می‌تواند با وارد کردن آن کد دسترسی داشته باشد.

دانلود کاتالوگ فارسی اپلیکیشن ARGO