_

پلن راهکار سازمانی

با توجه به تقاضای فزاینده و نگرانی‌های امنیتی، کنترل دسترسی همیشه برای هر سازمانی اعم از دولتی و خصوصی ضروری است. از این رو شرکت آموت سپهر با پیشینه‌ای که در این حوزه دارد، توانسته است مجموعه‌ای از محصولات برای کنترل دسترسی، تشخیص نفوذ و مدیریت برای هر بخش از سازمان را برای مشتریان فراهم آورد. اصلی‌ترین هدف سیستم‌های کنترل دسترسی، حفاظت از اطلاعات و دارایی‌های فیزیکی و انسانی آن سازمان است که این کار نیازمند محدود کردن سطح دسترسی کاربران به مناطق از پیش تعریف شده است. علاوه بر آن سوال دیگری که ممکن است در ذهن مشتری مطرح ‌گردد این است که: چه کسی، کجا و چه زمانی امکان دسترسی به مکان مربوطه را خواهد داشت؟!
همچنین می‌توان سیستم‌های کنترل دسترسی را در آسانسور نصب کرد که تنها با استفاده از دستگاه بیومتریک (شناسایی اثر انگشت) و یا کارت‌های مغناطیسی، در برخی از طبقه‌ها، جایی که شخص خاص مجاز به حضور در آنهاست، متوقف می‌شود. دستگاه‌های حضور و غیاب، قفل‌های مغناطیسی، سیستم‌های دوربین مدار بسته و نظارتی می‌توانند با سیستم کنترل دسترسی ادغام شوند.
از این سیستم در مکان‌های مختلف از جمله بانک‌ها، بیمارستان‌ها، فرودگاه‌ها، نیروگاه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها، بازداشتگاه‌ها و دادگاه‌ها استفاده می‌شود.
فواید استفاده از سیستم‌های کنترل دسترسی:

کنترل سطح دسترسی بر اساس کاربران، منطقه و زمان
کنترل دسترسی پیشرفته مناطق حساس و امنیت بالا
ساختاری مبتنی بر IP برای افزایش قابلیت اطمینان و مقیاس پذیری
توانایی نظارت و کنترل متمرکز دستگاههای متعدد در مکانهای مختلف
امکان ادغام کردن با سیستم‌های اعلان حریق و سایر دستگاه‌ها برای ایمنی و امنیت بالا
امکان استفاده از این سیستم به عنوان سیستم حضور و غیاب

سالن غذاخوری

درب اتاق مدیریت

درب خروج اضطراری

درب ورودی اصلی

درب اتاق کنفرانس

_

گالری محصولات متناسب با راهکار سازمانی

sud logo n
waferlock-logomatrix logoiseo logo black
_

درخواست مشاوره و راهنمایی