سیلندر هوشمند لیبرا – Libra smart cylinder

ISEO LIBRA SMART 

سیستم الکترونیک LIBRA  سیستمی نوین و مبتکرانه است که توسط شرکت ISEO برای کنترل الکترونیک دسترسی طراحی شده است. سیلندر LIBRA با استفاده از رمزخوان مجوز به کاربر این امکان را می‌دهد تا ابزارهای مختلف مدیریت دسترسی مانند کارت‌ها، تگ RFID (ابزار شناسایی از طریق فرکانس رادیویی)، و حتی گوشی موبایل را بهینه‌سازی کند. سیلندر الکترونیکی LIBRA با مجهز بودن به سیستم انحصاری فعال سازی قادر است ابزار دسترسی را وقتی در فاصله نزدیک قرار می‌گیرد، تشخیص دهد و فعال شدن رمزخوان مجوز را با مصرف بسیار پایین انرژی میسر کند. شکل ارگونومیک و نشانگر چراغ‌دار بر روی دسته الکترونیک امکان استفاده ساده و کاربرپسندی را ارائه می‌دهد. همچنین طراحی زیبا و کارآمد (که توسط ADI – انجمن طراحی صنعتی ایتالیا انتخاب شده است) به سادگی می‌تواند با هر مدل معماری و دکوراسیون و مبلمان هماهنگ شود.

عملکرد های اصلی
  • سازگاری با هر قفل مکانیکی دارای پروفیل سیلندر اروپایی (EN1303, DIN 18252)
  • حالت باز کردن دائمی (عملکرد اداری) بدون مصرف باتری اضافه
  • فعالسازی با تشخیص کارت RFID و گوشی‌های همراه RFID
  • رمزخوان مجوز RFID با استانداردهای چندگانه ۱۳.۵۶Mhz
  • حفاظت ضد دریل در مکانیسم بازکننده (بصورت اختیاری)
  • ساعت زمان واقعی (RTC) / تقویم
  • سیگنال‌های نوری و صوتی
_

گالری تصاویر

ایده، طراحی و تولید بصورت کامل در ایتالیا

با توجه به ویژگی‌های منحصر بفرد سیستم LIBRA، برای سیستم‌های کنترل امنیتی و دسترسی مصارف تجاری، صنعتی و مسکونی از جمله شرکت‌های کوچک و بزرگ، ادارات دولتی و خصوصی، مراکز ورزشی و تناسب اندام، دانشگاه‌ها، مدارس، بیمارستان‌ها، خوابگاه‌ها و هتل‌ها و حتی منازل شخصی و بلوک‌های آپارتمانی بهترین راهکار را ارائه می‌دهد. سیلندر LIBRA می‌تواند بر روی درهای جدید و با هر قفلی که سوراخ سیلندر اروپایی دارد، نصب شود. همچنین، با استفاده از این سیلندر می‌توان درهای قدیمی را تنها با جایگزینی سیلندرهای موجود که مطابق پروفیل اروپایی (استاندارد EN1303) است، به آخرین فناوری قفل‌های الکترونیکی ارتقا داد. افزون بر این، ویژگی درگیر شدن/آزاد شدن ضامن، ایده و طرح جدیدی است و ابعاد آن دقیقا به اندازه انواع سنتی سیلندرهای مکانیکی طراحی شده است. سیستم LIBRA با باتری کار می‌کند (با بیش از سه سال طول عمر گارانتی شده) و نیاز به هیچ سیم کشی ندارد و به این ترتیب انعطاف‌پذیری و راهکارهای نصب سریع با هزینه بسیار کم از ویژگی‌های این دستگاه است. LIBRA محصولی است کامل برای نصب در فضای بیرون و هر محیطی که در آن مقاومت به شرایط آب و هوایی و دستکاری مورد نیاز است. نسخه سخت این سیلندر قابلیت مقاومت در برابر سخت‌ترین شرایط آب و هوایی را دارد و به حفاظت‌های ویژه در برابر دریل و شکستن مجهز شده که دارای گواهینامه رتبه بندی IP66, IP67, IP69 است؛ بالاترین سطح رتبه بندی بین المللی.

فناوری سازگار با محیط زیست

در طول مراحل طراحی LIBRA هدف ما این بود تا به میزان قابل توجهی اثرات مخرب محیط زیستی محصولات را کاهش دهیم و به حداقل برسانیم. طبق استاندارد RohS، لازم است محصولات با رزین‌های لحیم‌کاری بدون سرب ساخته شود تا به محیط زیست آسیبی وارد نکند. ما موفق شدیم با استفاده از تکنیک‌های خلاقانه‌ای که برای تولید قطعات الکترونیکی بکار گرفتیم به این مهم دست پیدا کنیم. با این تکنیک‌ها می‌توانید اطمینان داشته باشید LIBRA بصورت کامل و صد درصد قابل بازیافت است، چرا که این امکان وجود دارد تا مواد گوناگونی را که در تولید محصول بکار رفته است، از هم تفکیک نمایید. شرکت ISEO همواره نسبت به حفظ و نگهداری از محیط زیست متعهد بوده است. این تعهد با افتخار با کسب گواهی ISO14001 تحکیم شده است. LIBRA همچنین می‌تواند با دستگیره‌های ARIES شرکت ISEO استفاده شود. این ترکیب راهکاری کاملا یکپارچه و هماهنگ است که با اطمینان پاسخگوی تمامی نیازهای استفاده کنند‌گان خواهد بود. این محصول از طرف ADI DESIGN INDEX 2013 نامزد دریافت جایزه COMPASSO D’ORO ADI شده بود.

_

گالری ویدئو

دانلود کاتالوگ فارسی سیلندر هوشمند لیبرا 

_

اپلیکیشن ARGO

گزارش گیری از رخدادها

مدیران و مالکان می توانند برای هر درب ۱۰۰۰ رویداد آخر را دریافت و از طریق ایمیل گزارش کنند.

مدیریت فهرست کاربران

مدیران می‌توانند حق دسترسی کاربران به درب‌ها را فقط با اپلیکیشن Argo و بدون نیاز به نرم‌افزار جانبی مدیریت کنند. همچنین فهرست کاربران می‌تواند از یک درب به درب دیگر منتقل شود و تا ۳۰۰ کاربر می‌توان اضافه یا حذف نمود.

روش های کنترل دسترسی

با استفاده از سیستم‌های کنترل دسترسی هوشمند می‌توانید از کارت‌، تگ، گوشی و ساعت هوشمند به عنوان کلید درب استفاده کنید.

باز کردن درب از راه دور

تکنولوژي بلوتوث اسمارت به شما این امکان را می‌دهد که درب‌ها را از فاصله ۱۰متری با گوشی هوشمند خود باز کنید که به عنوان یک کنترلر از راه دور برای باز کردن درب عمل می‌کند.

ارتقای رایگان اپلیکیشن Argo

اپلیکیشن بروز رسانی شده به صورت خودکار از طریق گوشی هوشمند بر روی محصول نصب می‌شود و به این ترتیب همیشه می‌توانید از قابلیت‌های جدید نرم‌افزار بهره‌مند شوید و از سرمایه‌گذاری‌ خود بر روی محصولاتتان محافظت کنید.

قابلیت به اشتراک گذاری کلید

با استفاده از این قابلیت می‌توان برای کاربری که قبلاً در سیستم تعریف نشده، دسترسی تعریف کرد. بدین صورت که اپلیکیشن کدی را در اختیار مدیر و یا مالک دستگاه قرار می‌دهد و کاربر جدید می‌تواند با وارد کردن آن کد دسترسی داشته باشد.

دانلود کاتالوگ فارسی اپلیکیشن ARGO