دستگیره الکترونیکی آریس اسمارت از برترین دستگیره های الکترونیکی هوشمند بوده که از اپلیکیشن هوشمند آرگو پشتیبانی می کند. این دستگیره هوشمند شامل دو بخش بیرونی و داخلی بوده و روی تمامی درب ها اعم از چوبی و فلزی (آهنی و آلومینومی) قابلیت نصب دارند . همچنین، در درب های خروج اضطراری می توان آن را با دستگیره های خروج اضطراری (پنیک) ترکیب کرد. آریس یک دستگیره هوشمند میباشد و باید با یک قفل ترکیب شود. قیمت تمام شده این دستگیره الکترونیکی هوشمند به همراه سیلندر و یا قفل مرکزی آن ، با سیلندر هوشمند لیبرا برابری می کند ، و این خود باعث می شود تا این محصول از نظر مالی در اولویت خرید بالاتری قرار گیرد. این محصول برای سیستم‌های کنترل امنیتی و دسترسی مصارف تجاری ، صنعتی و مسکونی از جمله شرکت‌های کوچک و بزرگ ، ادارات دولتی و خصوصی ، هتل ها ، مراکز ورزشی و تناسب اندام ، دانشگاه‌ها، مدارس ، بیمارستان‌ها ، خوابگاه‌ها و هتل‌ها و حتی منازل شخصی و بلوک‌های آپارتمانی بهترین راهکار را ارائه می‌دهد.

Aries smart
_

قابلیت های محصول

پنل مخفی

این محصول دارای یک محفظه مخفی در زیر است که می توان آن را به کمک آچار مخصوص و یا فشردن زبانه آن باز کرد ، این محفظه برای اضافه کردن یک سیلندر دیگر برای باز شدن اضطراری با کلید و یا تعبیه یک باتری دیگر جهت ریکاوری و یا زمانی است که باتری اولین محصول تمام شده است و امکان ورود وجود ندارد.

تنوع در سفارش

دستگیره های این محصول هوشمند به دو صورت U شکل و صاف بوده و در رنگ های نقره ای، طلایی و مشکی عرضه می گردد . این دستگیره هوشمند دارای نسخه ترکیب شده با کارت خوان از قسمت بیرونی درب و نسخه ترکیب شده با دستگیره پنیک یا مقاوم در برابر آتش را داراست .در هنگام سفارش حتماً به انتخاب نوع ( ساده ، یو شکل و یا آنتی باکتریال ) دستگیره قابلیت شب بند و نوع ظاهر دستگاه توجه فرمایید.

قابلیت پنیک

آریس از قابلیت پنیک ( Panik ) پشتیبانی میکند.  وقتی درب از داخل قفل باشد ، برای خارج شدن ، بدون نیاز به کلید یا کارت مخصوص و فقط با فشردن اهرم دستگیره به راحتی و در یک حرکت بسرعت در باز خواهد شد. ( برای استفاده از قابلیت پنیک بوسیله این محصول می بایست با قفلی ترکیب شود که از این قابلیت پشتیبانی کند. )

آگاهی از میزان باطری محصول

زمانی که درب با کلید مخصوص ( کارت ، تگ ، بلوتوث ، یا تعابیر لحاظ شده ) باز می گردد ، سیگنال سبز رنگ به دور کارت خوان الکترونیکی به نشانه پر بودن باطری نشان داده می شود . در صورت مشاهده رنگ زرد بر روی کارت خوان الکترونیکی یعنی باطری به میانه عمر خود نزدیک بوده و در صورت مشاهده رنگ نارنجی بر روی کارت خوان الکترونیکی شما می بایست طی یک ماه باطری محصول را از طریق تماس با خدمات پس از فروش شرکت آموت اسمارت تعویض نمایید . از طرفی در بخش اپلیکیشن محصول شما قادر به دیدن میزان باطری موجود می باشید.

سیلندر هوشمند لیبرا
قابلیت های اپلیکیشن

از طریق اپلیکیشن این محصول میتوانید Time Attendance  ( حضور غیاب )  داشته باشید . یعنی اگر واحد اداری بوده یا به دسترسی های خاص نیاز داشته میتوانید این دسترسی ها را فعال کنید . مثلا اگر کاربری از مجموعه خارج شده و دیگه با مجموعه همکاری ندارد از طریق اپلیکیشن کاربر حذف شده و دیگر اجازه ورود ندارد . و به محض صلاح دید دوباره دسترسی ورود آن را صادر کنید. از دیگر قابلیت های اپلیکیشن این محصول دریافت آپدیت های مختلف نرم افزاری برای محصول و اپلیکیشن می باشد. اپلیکیشن بروز رسانی شده به صورت خودکار از طریق گوشی هوشمند بر روی محصول نصب می‌شود و به این ترتیب همیشه می‌توانید از قابلیت‌های جدید نرم‌ افزار بهره‌مند شوید و از سرمایه‌گذاری‌ خود بر روی محصولاتتان محافظت کنید.  از طریق اپلیکیشن آرگو میتوان ۱۰۰۰ تا لاگ ( گزارش ) بر اساس اجازه ورود یا عدم اجازه ورود مشاهده کرد . ( لاگ های قرمز به نشانه عدم دسترسی و لاگ های سفید دارای مجوز ورود می باشند )

 

سیلندر هوشمند لیبرا

از مزیت های دستگیره هوشمند آریس کارکرد با Master Card است ، این سیستم دارای یک ست با سه عدد کارت برای مدیریت دسترسی کاربران می باشد ، از شماره یک این محصول برای تعریف کاربران و مدیریت دستگیره هوشمند استفاده شده و در صورت گم شدن مستر کارد شماره یک شما میتوانید از مستر کارد شماره ۲ و ۳ استفاده کنید و همزمان با استفاده از مستر کارت بعدی مستر کارت گم شده به صورت خودکار از سیستم حذف می شود.این محصول دارای استاندارد بین المللی IP 54 & IP 55 بوده که دلیل مقومت این محصول در مقابل گرد و خاک می باشد . همچنین این محصول دارای دستگیره آنتی باکتریال بوده و می بایست در زمان سفارش این قابلیت را به صورت سفارشی انتخاب نمایید.

مسترکارت سیلندر هوشمند

کارت RFID

تگ RFID

اپلیکیشن ARGO

ساعت هوشمند

این محصول دارای قابلیت شب بند بوده که با تعبیه کردن یک  در پایین دستگیره و چرخاندن این اهرم ، در قفل شده و قابلیت باز شدن از بیرون حتی با کلید را نخواهد داشت .نکته : چون این دستگیره از اپلیکیشن هوشمند آرگو استفاده می نماید شما می توانید برای این قابلیت ( شب بند) یک دسترسی ایجاد کرده تا به کمک این دسترسی حتی قفل شب بند را به همراه تمامی قفل های درب باز کنید. همچنین از قابلیت های این دستگیره الکترونیکی، قابلیت Passage Mode  یا باز ماندن دائمی بدون مصرف باتری میباشد. در این حالت شما میتوانید برای قفل هوشمند ، روز و ساعت فعالسازی مشخص کنید تا سلولوید قفل آزاد شده و برای ورود و خروج نیازی به کارت یا عامل باز کننده نباشد ،  در این حالت عمر باطری کم نخواهد شد و قفل به حالت نیمه خاموش  در می آید. و حتی میتوانید این کار را به صورت یک روند ثبت کنید تا هر ماه با همین روند رفتار کند.

 • اپلیکیشن و سیستم هوشمند با قابلیت به روز رسانی خودکار نرم افزار بر روی دستگیره و اپلیکیشن
 • قابلیت Standby و ذخیره کردن باطری جهت بالا بردن طول عمر باطری و مصرف کمتر انرژی
 • اپلیکیشن این محصول بر روی اندروید و IOS کار کرده و به خوبی با اپل واچ همخوانی دارد
 • دارای قابلیت باز بودن دائمی بدون مصرف اضافه باتری
 • استفاده از کلید مکانیکی در زمان های اضطراری
 • مشاهده لاگ های ورود و خروج تا ۱۰۰۰ آیتم
 • Notifiction و نمایش میزان باطری
 • قابلیت Standby و ذخیره کردن باتری جهت بالا بردن طول عمر باتری و مصرف کمتر انرژی
 • این سیستم دارای یک ست Master Card برای مدیریت دسترسی کاربران می باشد
 • قابلیت نصب آسان بر روی تمامی درب های چوبی و فلزی
 • انتخاب قابلیت آنتی باکتریال برای محصول
 • پشتیبانی از باتری با طول عمر ۳۶ ماهه
 • کنترل باز و بست با گوشی موبایل
 • قابلیت تعریف کاربر تا ۳۰۰ عدد

دانلود کاتالوگ فارسی دستگیره هوشمند Aries

_

اپلیکیشن ARGO

گزارش گیری از رخدادها

مدیران و مالکان می توانند برای هر درب ۱۰۰۰ رویداد آخر را دریافت و از طریق ایمیل گزارش کنند.

مدیریت فهرست کاربران

مدیران می‌توانند حق دسترسی کاربران به درب‌ها را فقط با اپلیکیشن Argo و بدون نیاز به نرم‌افزار جانبی مدیریت کنند. همچنین فهرست کاربران می‌تواند از یک درب به درب دیگر منتقل شود و تا ۳۰۰ کاربر می‌توان اضافه یا حذف نمود.

روش های کنترل دسترسی

با استفاده از سیستم‌های کنترل دسترسی هوشمند می‌توانید از کارت‌، تگ، گوشی و ساعت هوشمند به عنوان کلید درب استفاده کنید.

باز کردن درب از راه دور

تکنولوژي بلوتوث اسمارت به شما این امکان را می‌دهد که درب‌ها را از فاصله ۱۰متری با گوشی هوشمند خود باز کنید که به عنوان یک کنترلر از راه دور برای باز کردن درب عمل می‌کند.

ارتقای رایگان اپلیکیشن Argo

اپلیکیشن بروز رسانی شده به صورت خودکار از طریق گوشی هوشمند بر روی محصول نصب می‌شود و به این ترتیب همیشه می‌توانید از قابلیت‌های جدید نرم‌افزار بهره‌مند شوید و از سرمایه‌گذاری‌ خود بر روی محصولاتتان محافظت کنید.

قابلیت به اشتراک گذاری کلید

با استفاده از این قابلیت می‌توان برای کاربری که قبلاً در سیستم تعریف نشده، دسترسی تعریف کرد. بدین صورت که اپلیکیشن کدی را در اختیار مدیر و یا مالک دستگاه قرار می‌دهد و کاربر جدید می‌تواند با وارد کردن آن کد دسترسی داشته باشد.